Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Trečiojo amžiaus universiteto 2018-2019 mokslo metų baigimo šventė

Paskelbta 03.05.2019

2019 m. balandžio 29 d. Švenčionių rajono Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai rinkosi į mokslo metų užbaigimo šventę Švenčionių miesto kultūros centre. Šventės metu iškilmingai įteikti Trečiojo amžiaus universiteto baigimo diplomai Švenčionių, Švenčionėlių, Pabradės, Adutiškio, Milkuškų, Vidutinės grupių klausytojams. Šiais mokslo metais neformaliojo suaugusiųjų švietimo programą baigė 142 klausytojai, veikė Psichologijos, Informacinių technologijų, Politologijos ir krašto istorijos, Menų pažinimo ir Lietuvos lenkų kultūros fakultetai. Klausytojai įgijo daug naujų žinių, klausydami paskaitas, konferencijas, keliaudami po Lietuvą ir už jos ribų.

Klausytojai džiaugiasi, kad Trečiojo amžiaus universitetas suteikia senjorams galimybę pažinti, tobulėti, bendrauti tarpusavyje siekiant gyvenimo darnos, pagyvenusio žmogaus ir aplinkos harmonijos.
Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnybos kolektyvas linki TAU klausytojams įdomiai, aktyviai ir prasmingai praleisti vasaros atostogas ir kupiniems jėgų ir idėjų sugrįžti naujais mokslo metais!

 

Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnybos informacija